ПРО НАС

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

З нашою допомогою ви можете здійснити покупки будь-яких запчастин і аксесуарів, представлених в офіційних інтернет-магазинах Польщі. Мовний бар'єр тепер для вас не буде проблемою! Завдяки нам ви заощадите гроші і час на пошук товару. Перед відправкою вантажу на Україну наші працівники зроблять попередню перевірку кількості товару і при необхідності упакують його. Для габаритних запчастин, які схильні до пошкоджень під час транспортування, у внутрішніх перевізників позначимо заявку на дерев'яну тару(якщо передбачено перевізником).

Товар поставляється з офіційного джерела, викуп проводиться з allegro.pl.

Всі гарантії на товар відповідають гарантіям, що надаються Продавцем на сайті джерелі первинної інформації. Додаткові гарантії і відповідальність ми не надаємо. Рекомендуємо уважно вивчати опис товару перед покупкою.

За товар забраний у внутрішнього перевізника(перед отриманням уважно перегляньте товар).
Не погоджуємо обрізку до мм., товар їде згідно вашої заявки і доданим фото.
на кузовщині є подряпини, відколи від камінчиків, жучки, невеликі вм'ятини і. т. д.
головки блоку циліндрів перед відправкою не перевіряються на стенді. Наявність тріщин між клапанами не є підставою для повернення.
перед відправкою ми не перевіряємо ТНВД, стартери, генератори, турбіни, блоки управління інжектори, трамблера, комутатори.
Дані запчастини підлягають поверненню тільки в разі помилки постачальника, за рахунок покупця. Претензії щодо якості даних запчастин не приймаються (у зв'язку з великою ймовірністю виходу їх з ладу, згоряння, порушень функцій роботи під час монтажу).

Постачальник не несе відповідальності, якщо клієнт не точно вказав потрібну комплектацію (був замовлений бампер, потім виявилося, що потрібен бампер з отворами під омивачі, був замовлений шрус, потім виявилося, що він під АВЅ і т. д.)

Всі ризики, пов'язані з доставкою вантажу сторонніми організаціями, несе клієнт.